O firmie – dowiedz się więcej o naszej firmie! HDS – Poznań

Nasza firma powstała w Poznaniu i do dzisiejszego dnia jej siedziba znajduje się właśnie w tym mieście. HenioTrans to firma z tradycjami, które sięgają do 1984 roku, gdy podjęliśmy decyzję o założeniu działalności. Oferujemy naszym klientom profesjonalny transport HDS. Poznań i okolice to obszar na którym działamy bardzo aktywnie, jednak podejmujemy się zleceń z całej Polski – dojedziemy wszędzie!

Dysponujemy samochodami SCANIA, DAF, MAN oraz wywrotkami o ładowności 8 ton, które są dodatkowo wyposażone w HDS. Nasze auta to specjalistyczny sprzęt najwyższej jakości, który nigdy nas nie zawiódł!

 

Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszych usług? Usługi HDS – Poznań

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasza branża jest bardzo konkurencyjna, jednak tysiące zadowolonych klientów potwierdzają, że warto powierzyć każde zlecenie właśnie nam! Aby sprostować oczekiwaniom klientów nasze samochody posiadają w osprzęcie czerpak (łyżkę), która umożliwia nam załadunek wszelkich materiałów sypkich, widły do palet i wszelkie rodzaje pasów i zawiesi. Zapewniamy fachową i rzetelną obsługę firm i osób prywatnych. Do każdego zlecenia, które mamy przyjemność realizować dla Państwa, zawsze podchodzimy indywidualnie, oferując usługi na najwyższym poziomie. Współpraca z nami przebiega szybko i sprawnie, jesteśmy terminowi i zawsze dotrzymujemy ustalonych wcześniej wytycznych. Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, to serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu!

 

Henio Trans

Transport i usługi HDS

Pon – Pt

7:00 – 17:00

Sobota

7:00 – 13:00

Niedziela 

Nieczynne

Telefon

+48 698 664 155

Adres

ul. Spławie 89
61-312 Poznań

Email

heniotrans-hds@o2.pl

Call Now Button